Kına Malzemesi

Kına Malzemesi

Kına Malzemesi

Kına MalzemesiKına Malzemesi

Kına Malzemesi çeşitlerimiz her gün yenileniyor. On binlerce birbirinden farklı kına malzemesi modeli aracısız olarak en ekonomik şekilde adresinize kadar gönderiyoruz. Kına malzemeleri, kına gecesi malzemeleri ve parti malzemeleri konusunda Türkiye’ nin en büyük üreticisiyiz.

Her türlü kına malzeme ürün taleplerinizi uzman kadromuz ile çok hızlı bir şekilde karşılıyoruz. Ürünlerimizin fiyatlarını görebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üyelik onayı tarafımızca verilmektedir. Bu uygulamamızın sebebi toptan müşterilerimizin ticaretlerinin güvenliği içindir. Firmamız sadece vergi mükellefi kişi / kurumlara satış yapmaktadır.

 

Bol Çeşit

Kına malzemeleri gelecek için atılan adımın başlangıcı olarak görüyoruz. Her güzel şeyin başının da güzel olması gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden bu mutlu gününüzde sizlere en iyi ve en şık ürünleri ulaştırmayı bir görev olarak bilmekteyiz. Kına malzemeleri yanı sıra parti malzemeleri, süsler, gelin süs malzemeleri, konfetiler ve on binlerce ürün mağazamızda sizleri bekliyor.

 

En iyi Fiyat Garantisi

Kazım Alıç firması olarak amacımız az kar oranı ile yüksek sürümü yakalamaktır. Bu sebep ile fiyatlarımızı en makul seviyede tutarak Türkiye’ nin en uygun Kına Malzemelerini sizlere ulaştırıyoruz. Satın aldığınız ürünlerin tamamı kontrollerden geçerek sizlere ulaştırılmaktadır. Kargo veya ambar gönderileri şeklinde sizlerin istekleri doğrultusunda gönderimlerinizi yapıyoruz.

 

Parti Malzemeleri

Parti malzemeleri her hafta sitemize yeni ürünler olarak eklenmektedir. Bütün ürünlerimize hemen hemen her gün yeni çeşitler eklenerek yenilenmektedir. Sitemize üye olarak hem özel fiyatlarımızı görebilir hem de yeni çıkan ürünlerden anında haberdar olabilirsiniz.

 

Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?

Sitemize üye olarak (üye olmak için tıklayın) kendi siparişlerinizi oluşturabilir, düzenleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak için WhatsApp Sipariş Hattımızı kullanabilirsiniz.

 

Yeni Ürünlerimiz

 

Bu gönderiyi paylaş


WhatsApp WhatsApp İletişim Hattı
BAYİ GİRİŞİ