Simli Kare Duvak Takımı Kırmızı 90 Cm

Simli Kare Duvak Takımı Kırmızı 90 Cm

30.00 + KDV (%8)

Stok kodu: ORT-154 Kategoriler: Etiketler: ,
  • Açıklama
  • Ek bilgi

Açıklama

Simli Kare Duvak Takımı Kırmızı 90 Cm

Simli Kare Duvak Takımı Bordo 90 Cm Kına Duvağı Düğün Sırasında Gelin Evden Çıkarken Örtülür Ve Oğlan Evine Konvoy Halinde Gidilir Gelin İndirilir Ve Gelinle Damat Çeşitli Eğlenceler Yaparlar. Sonrasında Gelin Odasına Geçer Ve Damadı Bekler. Hoca Tarafından Dua Okunduktan Sonra Damat Arkadaşları Tarafından Odaya Girmesine Yardımcı Olunur. Damat Dua İle Birlikte Gelin Hediyesine Vererek Duvağı Açar.

Kına Duvağı Merasimi

Kına Duvağı Düğün Sırasında Gelin Evden Çıkarken Örtülür Ve Oğlan Evine Konvoy Halinde Gidilir Gelin İndirilir Ve Gelinle Damat Çeşitli Eğlenceler Yaparlar. Sonrasında Gelin Odasına Geçer Ve Damadı Bekler. Hoca Tarafından Dua Okunduktan Sonra Damat Arkadaşları Tarafından Odaya Girmesine Yardımcı Olunur. Damat Dua İle Birlikte Gelin Hediyesine Vererek Duvağı Açar.

Kına Duvağı Modelleri

Piyasada Çeşitli Kına Duvağı Modelleri Bulunmaktadır. Her Kitleye Her Bütçeye Ait Modeller Vardır. Pullu, Simli, Lazer, Güpürlü, Kadife, Fransız, Tel Kırma, 3 Boyutlu, Asker Duvağı, Ayyıldızlı, Tuğralı  vs Bu Modeller Gün Geçtikçe Firmalar Tarafından Geliştirilmekte Olup Bireylerin Zevklerine Göre Üretim Yapılmaktadır.

Ekonomik Fiyatlar

Kazım Alıç olarak Türkiye’ nin en uygun fiyatlarını sunuyoruz. Düşük kar oranları ve aracısız satış ilkemiz ile ürünlerimiz sizlere direkt olarak satılmaktadır. Türkiye’ nin her bölgesine hızlı kargo ve garantili gönderim yapıyoruz.  Bir çok süs ve eğlence kategorisinde on binlerce farklı çeşit seçenekleri ile dilerseniz Konya Merkez şubemizden yada İstanbul İstoç şubemizden veya İnternet sitemizden alış veriş yapabilirsiniz. Ürünlerimiz ve siparişleriniz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

En iyi Fiyat Garantisi

Kazım Alıç firması olarak amacımız az kar oranı ile yüksek sürümü yakalamaktır. Bu sebep ile fiyatlarımızı en makul seviyede tutarak Türkiye’ nin en uygun Kına Malzemelerini sizlere ulaştırıyoruz. Satın aldığınız ürünlerin tamamı kontrollerden geçerek sizlere ulaştırılmaktadır. Kargo veya ambar gönderileri şeklinde sizlerin istekleri doğrultusunda gönderimlerinizi yapıyoruz.

 

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Beğendiğiniz ürünlerimizden sipariş vermek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik sonrası hem ürün fiyatlarını görebilir hem de sipariş verebilirsiniz. Üye panelinizden fatura bilgileri düzenleyebilir, gönderi adresleri oluşturabilirsiniz. Sitemize üye olarak (üye olmak için tıklayın) kendi siparişlerinizi oluşturabilir, düzenleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak için WhatsApp Sipariş Hattımızı kullanabilirsiniz.

 

Sitemizde ki fiyatlar ve satışlarımız toptan olarak yapılmaktadır. Ödeme sayfasında belirtilen tutarın altında ki siparişler kabul edilmemektedir.  Her gün yeni ürün çeşitleri ile sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Ek bilgi

Renk Seçiniz

,

WhatsApp WhatsApp İletişim Hattı
BAYİ GİRİŞİ